İlçemizde sağlık ihtiyaçlarını karşılamak, vatandaşlarımıza daha iyi hizmet vermek adına yapılan iki tane Aile Sağlığı Merkezi hizmete girdi. Açılış törenine Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin GÜVENÇ, Pazarcık Kaymakamı Çağlayan AYDIN, Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi BOZDAĞ çok sayıda davetli ve vatandaş katıldı.
 
İlk olarak İlçemize bağlı Evri Mahallesinde hizmete giren Evri Aile Sağlık Merkezi açılışında konuşma yapan Pazarcık Kaymakamı Çağlayan AYDIN:’’Göreve başladığım günden beri İlçemize yapılacak ve yapılmakta olan yatırımların takipçisi olmakla beraber tamamlanması için tüm gayreti göstermeye çalışıyorum. Bugün burada ilçemize kazandırılan hizmet binaları en güzel örneğidir. İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın sözü Milletle var olmanın ve Millete hizmet etmenin en güzel cümlesidir. Bu vesile ile açılışını yapacağımız sağlık merkezimizin milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.’’dedi.
 
Protokol konuşmalarının ardından Evri Mahallesindeki  Evri Aile Sağlığı Merkezi  ve İlçe Merkezindeki 1 Nolu Aile Sağlık Merkezi hizmete girdi.